Šogy - Zatepľovanie rodinných domov, farbenie rodinných domov, dodávka materiálu

Firma Šogy pôsobí na trhu zatepľovania a maľovania rodinných domov už niekoľko rokov. Množstvo spokojných zákazníkov v Sečovciach, Trebišove, ale aj v iných susedných okresoch sa už stihlo presvedčiť o kvalite našich služieb. Presvedčte sa aj Vy a nechajte si zadarmo vypracovať nezáväznú ponuku. Čo všetko pre Vás môžeme urobiť?

Zatepľovanie rodinných domov

Zatepľovanie rodinných domov Trebišov a Sečovce Uvažujete nad zateplením Vášho domu alebo inej budovy? Ponúkame Vám zatepľovanie rodinných domov s použitím kvalitných zatepľovacích systémov od renomovaných výrobcov. Zateplením sa znížia výdavky na vykurovanie objektu, dôjde ku zníženiu spotreby energie potrebnej na vykurovanie a vykurovaciu sezónu tak môžete začať neskôr a ukončit skôr. Výhody zo zateplenia maju dlhodobý charakter. Najmä u starších stavieb dosiahnete zateplením zároveň estetickú zmenu fásady. Takto nami upravené staršie domy sú na nerozoznanie od novostavieb. V konečnom dôsledku tak Vaša nehnuteľnost získa na cene.

Renovácia fasád rodinných domov

Renovácia fasád rodinných domov Trebišov a Sečovce Tak ako šaty robia človeka, fasáda robí dom. Vkusným a vhodne vybraným oblečením sa dá opticky zvýrazniť to, čo je pekné, a malé nedostatky sa zase dajú ukryť. S fasádou domu je to podobné. Pekné proporcie a tvary môžu vyniknúť pri správne zvolenej fasáde a nejaký ten nedostatok sa dá opticky potlačiť. Chceli by ste Váš rodinný dom obliecť do nových šiat? Rozmýšľate nad namaľovaním fasády Vášho príbytku? Sme tu pre Vás! Ponúkame Vám farebnú úpravu fasády pomocou ušľachtilých farebných tenkovrstvových omietok, alebo povrchovou farbou. Široká škála fasádnych omietok umožňuje každému jednotlivcovi vybrať si tú pravú.

Kompletná dodávka materiálov

Kompletná dodávka materiálov Trebišov a Sečovce Jednoducho a bez starostí zabezpečíme kompletnú dodávku certifikovaného zatepľovacieho systému a fasádnej omietky za veľmi výhodné ceny. Na požiadanie tiež dokážeme zabezpečiť širokú škálu stavebných materiálov, doplnkov a chémie. Zámkové dlažby, obrubníky, šalovacie tvárnice, sklenú vatu, sádrokartón, okná, žalúzie, sitá, parapetné dosky. Poskytujeme tiež kamenárske práce, montáž sádrokartónov, rekonštrukcie bytových jadier, pokládku dlažby. Sprostredkujeme výrobu a montáž kovaných brán a zábradlí. Sme všestranní, obráťte sa na nás.